top of page

Szülői összefogás a Group

Public·53 members

(((LIVE SPORT@@@))) Skënderbeu Kukësi 2022 23 shtator 2023


Kukësi. 1 - 0. Skënderbeu Korçë. 21 MAY 2022. 08:00. Full-time. Matchdays Table Preview Analysis Line-ups Events. Live events Kukësi vs Skënderbeu Korçë.


59 13. 2023 2 - 1 1. 47 3. 87 6. 52 03. 2023 0 - 4 2. 57 2. 90 2. 77 Vllaznia Shkoder 2. 00 3. 24 3. 69 29. 2023 25. 2023 Erzeni Shijak 2. 45 2. 98 2. 84 21. 2023 Bylis Ballsh 17. 2023 3 - 0 3. 15 2. 72 06. 2023 Partizani Tirana 1. 63 3. 62 5. 25 30. 04. 2023 Away form: 1 win, 1 draw and 3 losses in last 5 away matches. 20. 03. 2022 3. 95 3. Live events Kukësi vs Skënderbeu Korçë Kukësi. 1 - 0. Skënderbeu Korçë. 21 MAY 2022. 08:00. Full-time. Matchdays Table Preview Analysis Line-ups Events. Live events Kukësi vs Skënderbeu Korçë. 00 1. 80 23. 70 7. 20 06. 11. 2021 3. 39 3. 40 2. 03 21. 2021 04. 2021 30. 2021 13. 12. 2020 1. 34 4. 32 7. 40 24. 07. 68 3. 72 4. 51 09. 2020 2. 87 2. 32 In last 10 head to head matches home team has 4 wins, away team has 4 wins and 2 times draw. On stadium of home team Skenderbeu Korce there were 5 matches played, home team has 3 wins, away team has 1 win and 1 time draw. Skenderbeu - live score, predicted lineups and H2H stats. Skenderbeu vs Kukesi on Sun, Mar 20, 2022, 15:45 UTC ended 1 - 1. Check live results, H2H, match stats, lineups, player ratings, insights, team forms, ... Kukësi vs. Skënderbeu Korçë - 21 May 2022 21 maj 2022 — Kukësi vs. Skënderbeu Korçë 1 - 0 ; Losses, 16 ; Goals for, 56 ; Goals against, 52 ; Points, 62 ; Superliga, 1 ... Skënderbeu dhe Kukësi ndalin njëri-tjetrin, një pikë vlen pak për të dy ekipetNdeshja e fundit e javës 26 e Superligës e zhvilluar në Korçës mes Skënderbeut dhe Kukësit përfundoi një barazim 1-1. Skuadrat ndanë nga një pikë, që vlen pak, sidomos për vendasit që mbeten në fund të renditjes. Sfida është vendosur nga dy penallti, nga një në secilën pjesë loje, ndërsa skuadrat kanë gabuar edhe raste të tjera të mira deri në sekondat e fundit, pa arritur të ndryshonin fatin e kësaj sfide. Kështu, Kukësi mbetet në zonën e Europës dhe i afrohet me një pikë më shumë Laçit të vendit të dytë, ndërsa Skënderbeu vazhdon të jetë në fundin e tabelës duke përkeqësuar pozitat e veta. (BalkanWeb) Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. FK Kukësi 2:1 (Kategoria Superiore 2021/2022, 8. Round) 6 nën 2021 — Matchfacts KF Skënderbeu - FK Kukësi (Kategoria Superiore 2021/2022, 8. Round) with scorers, line-ups, substitutions, yellow and red cards. VIDEO/ Tre raste për penallti, ja moviola e Skënderbeu-KukësiPostuar: Mars 21, 2022 | 13:53 Skënderbeu-Kukësi ishte një ndeshje që u përcaktua nga dy gola të shënuar me penallti. Si ai që u dha për Kukësin në pjesën e parë dhe ai për Skënderbeun në të dytën ishin penallti të sakta. Korçarët pretenduan edhe për një penallti tjetër në minutën e 36-të, ku topi i krosuar nga këndi përplaset në dorën e Milunoviçit. Arbitri vijoi lojën, mbase nisur nga fakti se fillimisht topi u përplas në këmbën e ngritur lart nga Milunoviç dhe më pas në dorë. Skenderbeu Korce - Kukesi, 23 September 2023, Superliga, AlbaniaSaturday, 23 September, 202317:00 Skenderbeu Korce Kukesi Our User's Votes 1 0% for Skenderbeu Korce Total Votes: 0 To Vote Click on the Sign Match and Teams Details Home team is from Korce, away team is from Kukes. Distance between them is 164. 9 km. Match will take place on stadium Skenderbeu, which has capacity 12 000 seats. Nëse shtylla i tha jo golit të kapitenit Gjelbërim Taipi në pjesën e parë, në të dytën 12 minuta para fundit të kohës së rregullt, realizoi Vasil Shkurtaj për t’i dhënë 3 pikë Kukësit që e ngjitën në vendin e dytë me 31 pikë po aq sa Laçi dhe 3 më pak se Tirana që luan nesër ndaj Dinamos. Kronika e ndeshjes: 90′- Ndeshja u mbyll me fitoren e Kukësit edhe pse në fund, Skënderbeu drithëroi portën e Xhikës me Ardit Nikajn 78′-Çfarë debutimi për Vasil Shkurtajn. Në prekjen e parë të topit sulmuesi i rikthyer te Kukësi në këtë merkato gjen golin. Dimension of the field is 105 x 68 m. Pictures from Google maps stadium Skenderbeu. Match will start in 18:00 local time. Skenderbeu Korce - Last Matches Date Tournament Home Team Score Away Team 1 X 2 19. 09. 2023 Superliga Teuta Durres 1 - 0 - 14. 2023 KF Tirana 3 - 1 1. 71 3. 54 4. 74 01. 2023 Dinamo Tirana 2. Asist perfekt i Gjelbërim Taipit nga gjysmëfusha 70′-Nikaj fal Kukësin në tentativën me kokë 58′-Provon Elvi Berisha me një aksion personal por pret Xhika 47′-Rast i rrezikshëm për Kukësin, por tentativa e Gjelbërim Taipit nga goditja standarte merr kundërpërgjigjen e Bekim Rexhepit 45+3′ Përfundon pjesa e parë në Loro Boriçi, Kukësi me 10 lojtarë pas daljes me karton të kuq të portierit Tafas, ndërsa më pas verilindorët u ndalën nga shtylla pas gjuajtjes brenda zonës së Gj. Kukësi vs KF Skenderbeu Korce en direct score,prédiction() Où regarder Kukësi vs KF Skenderbeu Korce en ligne ?AiScore provides Kukësi vs KF Skenderbeu Korce(2022/01/23) en direct score,h2h,prédiction,rencontre ... FK Kukësi - KF Skënderbeu 1:0 (Kategoria Superiore 2021/ Albania » Kategoria Superiore 2021/2022 » 17. Jornada » FK Kukësi - KF Skënderbeu 1:0 ; 1, Angelo Tafas Roja directa 37' ; 2, Redon Dragoshi, 77' ; 3, Kristi Marku. Superliga Standing to 23. 2023 № Team MP W D L GS GC G Pts 5 3 10 7 +3 4 0 8 11 +1 6 +5 Egnatia Rrogozhine 9 +4 -1 -4 -8 Played Matches in the League Home Away League Matches vs. Other Teams *** 4 matches per season Teams League Statistic Wins Draws Losses Goals For Goals Against Average Scored 0. 75 Average Conceded 1. 00 2. 75 Matches Scored 75% Matches Conceded 50% 100% BTS 25% Over 1. 5 Over 2. 5 Over 3. VIDEO/ Shkurtaj gol në prekjen e parë, Kukësi mposht Skënderbeun me 10 lojtarëReagon Kukësi. Verilindorët fituan një ndeshje shumë të vështirë ndaj Skënderbeut duke marrë tre pikë të arta që mbajtën gjallë shpresat e tyre në garën për titull. Pas humbjes ndaj Dinamos skuadra e Diego Longos mori tre pikët e para për vitin e ri pasi mposhti minimalisht 1-0 Skënderbeun në një ndeshje të cilin e vendosi i rikthyeri i madh i verilindorëve Vasil Shkurtaj që realizoi që në prekjen e parë të topit, duke zgjidhur një ndeshje delikate të cilën Kukësi e luajti për më shumë se 50 minuta me 10 lojtarë pas daljes me karton të kuq të portierit Tafas. Kukesi - KF Skenderbeu Korce 21.05.2022 Kukesi - KF Skenderbeu Korce 21.05.2022 ➤ Watch the free live stream and the statistics of the game Football - Kategoria Superiore on the site ... Shkurtaj gol në prekjen e parë, Kukësi mposht Skënderbeun 23 jan 2022 — Kukësit. 1′ Starton sfida në Loro Boriçi, Kukësi për fitoren e parë të vitit 2022 ndaj Skënderbeut. Formacionet zyrtare: Kukësi (5-3-2): Tafas ... Kukësi - Skënderbeu Live - Abissnet Superiore: Football The match starts at 3:45 PM on January 23rd, 2022. Catch the latest Kukësi and Skënderbeu news and find up to date Abissnet Superiore standings, ... Taipit 44′ Mundësi e artë për Kukësin, por goditja e Gj. Taipit ndalet në shtyllë me portierin Rexhepi të mposhtur. Të pafat verilindorët 40′ Mara ekzekuton mjeshtërisht goditjen e dënimit në hyrje të zonës, por ndalet nga traversa dhe një devijim i Xhikës 39′ Zëvendësim i detyruar tashmë për Kukësin, Longo largon Bytyçin dhe në lojë aktivizohet portieri Xhika 35′ Kukësi mbetet me 10 futbollistë, Mensah i drejtohet i vetëm portës pas një gabimi të verilindorëve. Portieri Tafas ndërhyn gabimisht ndaj sulmuesit dhe Olsid Ferataj nuk heziton për t’i treguar kartonin e kuq 34′ Skënderbeu provon me Jean-Victor por goditja e mesfushorit është shumë e lehtë për portierin Tafas 32′ Shqiprim Taipi lëviz mirë në gjysmëfushën e Skënderbeut, krijon hapësirën dhe tenton portën e Rexhepit. Por, goditja e mesfushorit shkon shumë larg kuadratit 27′ Zbret mirë Skënderbeu me Vangjelin i cili harkon në zonën e Kukësit, por aty Gligorov është i vendosur dhe largon para se sfera të shkojë në këmbët e Berishës 22′ Shfaqet Skënderbeu falë një kundërsulmi, Mara nis Berishën por portieri Tafas është më i shpejtë dhe largon rrezikun 17′ Musta provon të befasojë portierin Rexhepi me kokë, megjithatë loja më parë ishte ndalur për një pozicion të parregullt 14′ Goditja e parë nga këndi i takon Kukësit, por verilindorët nuk arrijnë të përfitojnë 10′ Minuta të qeta dhe pa raste në Loro Boriçi, teksa iniciativa i takon skuadrës së Kukësit 1′ Starton sfida në Loro Boriçi, Kukësi për fitoren e parë të vitit 2022 ndaj Skënderbeut Formacionet zyrtare: Kukësi (5-3-2): Tafas, Gligorov, Bytyçi, Lulaj, Marku, Dragoshi, Sh. Tre raste për penallti, ja moviola e Skënderbeu-Kukësi VIDEO/ Tre raste për penallti, ja moviola e Skënderbeu-Kukësi. 21 Mars, 2022 | 13:53. Facebook Messenger Twitter WhatsApp Viber Email Copy Link. Skënderbeu ... 21 2. 99 3. 41 26. 08. 2023 Egnatia Rrog. 0 - 1 1. 84 3. 30 4. 17 02. 2023 Club Friendly 2 - 2 Elbasani 02. 02. 2023 Albanian Cup 1 - 1 18. 01. 2023 3. 01 2. 18 26. 05. 2022 0 - 0 21. 2022 14. 2022 1 - 2 Laci Overall form: 2 wins, 3 draws and 5 losses in last 10 played matches. Home form: 1 win, 2 draws and 2 losses in last 5 home matches. Kukesi - Last Matches 18. 2023 5. 37 3. 67 1. Kukësi vs. Skënderbeu - 6 November 2022 6 nën 2022 — Kukësi vs. Skënderbeu - 6 November 2022 - Soccerway. Skënderbeu · 3 - 1 · Kukësi. 29/04/23, KIF · Kinostudio · 11 - 1 · Skënderbeu. 06/05/23 ... Skënderbeu dhe Kukësi ndalin njëri-tjetrin, një pikë vlen Fillimi; >; Sport News Plus · Skënderbeu dhe Kukësi ndalin njëri-tjetrin, një pikë vlen pak për të dy ekipet. 20 Mars, 2022 18:52. Kukesi 2 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page